Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Echipa |S.W.A.T| va ureaza Bun Venit pe forum speram sa va distrati pe forum. Avem Chat ,jocuri si puteti face si cerere pentru intrare in clan

 

 Counter Strike 1.6 SeTTi

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
aLeXuTzu




Mesaje : 24
Data de înscriere : 18/03/2010

Counter Strike 1.6 SeTTi Empty
MesajSubiect: Counter Strike 1.6 SeTTi   Counter Strike 1.6 SeTTi Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:04 pm

Sa incepem cu inceputul , probabil va intrebati de ce se cheama SeTTi , raspunsul este simplu . De la ultima actualizare probabil majoritatea dintre voi au observat ca in lista de internet la servere ca nu mai apare nici un server , Acest cs este actualizat la zi si nu mai trebuie sa faceti dupa tutorialul aflat in legatura urmatoare http://www.pgl-zo...--585.html pentru a va aparea din nou serverele in lista de internet .

Modificari :
Acest cs este preluat din Full kitul original counter-strike 1.6
Nu am adus modificari majore pentru ca parerea un cs cu multe modificari skinuri arme , oameni ingreuneaza foarte mult jocul dumneavoastra . Singurele modificari sunt urmatoarele :

1. Am adaugat MasterSerververele SeTTi astfel veti vedea in lista de interent toate serverle inscrise pe http://css.setti....vers/cs16/

2. Am adaugat in Game Meniu sus legatura catre serverul cs.pgl-zone.ro si anume veti observa ca scrie [Play Public Server] asa ca , cand vreti sa intrati pe server dati un singur click pe Play Public Server si veti fi conectat automat pe serverul nostru .

3. O singura modificare am adus-o la jucatori nu vor mai arata ca in cs-ul default vor arata exact ca in Steam nu este mare diferenta dar am decis ca este mult mai bine asa .
4 . O melodie intro putin mixata cu sunetele/radio din counter-strike si anume Inna - Feeelo .

5. Meniul Global este transparent si scrisul albastru

6. Radarul este personalizat PGL-ZONE

7. Am adaugat boti daca vreti sa jucati cu boti Boti sunt foarte inteligenti vorbesc , scriu

Parola de instalare este : www.pgl-zone.ro
Sper sa va placa Razz
Sus In jos
SuNeT^[;x]
Admin
SuNeT^[;x]


Mesaje : 117
Data de înscriere : 09/11/2009
Varsta : 31
Localizare : Campulung Muscel

Counter Strike 1.6 SeTTi Empty
MesajSubiect: Re: Counter Strike 1.6 SeTTi   Counter Strike 1.6 SeTTi Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:12 pm

Vezi k nu `s bune linkurile.
Astept modificari.
Sus In jos
http://revenge.forumer.ro
aLeXuTzu




Mesaje : 24
Data de înscriere : 18/03/2010

Counter Strike 1.6 SeTTi Empty
MesajSubiect: Re: Counter Strike 1.6 SeTTi   Counter Strike 1.6 SeTTi Icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 2:21 pm

Sus In jos
Continut sponsorizat





Counter Strike 1.6 SeTTi Empty
MesajSubiect: Re: Counter Strike 1.6 SeTTi   Counter Strike 1.6 SeTTi Icon_minitime

Sus In jos
 
Counter Strike 1.6 SeTTi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Counter Strike Sovietic
» Counter Strike Sentav Edition 2008

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: DOwNLOaD ZoNe :: KiTUrI-
Mergi direct la: